ABOUT کارشناسی خودرو در محل

About کارشناسی خودرو در محل

About کارشناسی خودرو در محل

Blog Article

خودرو هایی که از سال تولید آن زیاد می گذرد ولی بی رنگ و بدون مشکل آگهی می شوند، به احتمال زیاد وقتی به محل آن خودرو مراجعه کنید و آن خودرو را ببینید متوجه می شوید که ادعای آگهی دهنده آن که مبنی بر بی رنگ بودن است، دروغ بوده است.

از آنجایی که فرد عادی بیشتر ایرادات خودرو را نمی‌تواند تشخیص دهد، بهتر است برای بررسی هرچه بهتر از کارشناس خودرو کمک گرفت.

۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ / مقالات بیمه شخص ثالث / مقالات بیمه بدنه

پس از ثبت نام در سامانه، امکان ورود به پنل اختصاصی کارکیتا وجود دارد تا مشتریان بتوانند از طریق آن از امکانات مختلف کارکیتا استفاده کنند.

هزینه کارشناسی خودرو چقدر است؟ این هزینه شامل چه مواردی است؟

در کارکیتا یک چک لیست کامل و جامع از تمامی مواردی که در ارزش عرفی خودرو در بازار اثر گذار هستند، تهیه شده است. تمامی کارشناسان خودرو در کل کشور بایستی بر اساس این چک لیست خودرو ها را بررسی نموده و گزارش مستندی از کارشناسی انجام شده را صادر نمایند.

توصیه ما این است که گول نو بودن ماشین های سواری را نخورید و حتما به بررسی بدنه خودرو و کارشناسی خودرو در محل برای ماشین های نو نیز استفاده کنید. بر اساس نو بودن ماشین بخش هایی از خودرو که ممکن است دچار خرابی باشند، بررسی می شوند.

قیمت یک نشانه است اگر قیمت خودرویی به صورت عجیبی پایین بود، خیلی ارزش کارشناسی ندارد.

به همین خاطر است که هزینه مربوط به کارشناسی ماشین های ایرانی نسبت به ماشین های خارجی پایین تر می باشد.

برسی صفرتا صد فنی وسلامت بدنه واسنادومدارک خودرو درمحل

ماشین های کارکرده از جمله پرفروش ترین ماشین های موجود در ایران هستند. متاسفانه آمار کلاهبرداری و خرابی این ماشین ها نسبت به ماشین های نو بسیار زیادتر از چیزی است که تصور می کنید.

کارشناسی خودرو توسط کارکیتا درسرتاسر کشور انجام میگردد وازسرتاسر کشور کارشناس استخدام می نماید.

** درصورتی که کار شما زیر ۱۰۰ هزار تومان هزینه داشته باشد، کارشناس می‌تواند ۵۰ هزار تومان بابت کارشناس ماشین تهران ایاب و ذهاب از شما دریافت کند. **

کارشناسی برق خودرو؛ اهمیت و لزوم کارشناسی سیستم برق ماشین قبل از خرید

Report this page